Søk

Ansatte

Daglig leder / Administrasjon
Vegar Kildebo
Tlf: 32 21 08 75 mob: 99 09 55 39 fax: 32 21 08 67
mail: vegar@vinn-drammen.no

Siri Rese Kristiansen
Tlf: 32 21 08 62 fax: 32 21 08 66
mail: siri@vinn-drammen.no


Attføringsavdeling
Eva Kristiansen
Tlf: 32 21 08 61
mail: eva@vinn-drammen.no


Produksjonsavdeling
Ståle Bjørtomt
Tlf: 32 21 08 71 mob:  fax: 32 21 08 76
mail: stale@vinn-drammen.no

Elin Merete Borgersen
Tlf: 32 21 08 65
mail: elin@vinn-drammen.no

Egil Muggerud
Tlf: 32 21 08 78
mail: egil@vinn-drammen.no


Grafisk Avdeling
Gunder Jansson
Tlf: 32 21 08 70 mob: 90 57 97 51 fax: 32 21 08 73
mail: gunder@vinn-drammen.no

Magnar Atle Solås
Tlf: 32 21 08 72
mail: magnar@vinn-drammen.no'

 

 

 


 

Til toppen av siden

Topp

- en Vekst-bedrift
Vinn Industri Drammen AS
Glassverket Industrisenter
Svelvikveien 81
Tel: 32 21 08 60
Fax: 32 21 08 66

Administrasjon:
Vegar
Siri

Produksjonsavdeling:
Elin
Ståle
Egil

Grafisk avdeling:
Gunder
Magnar

Attføringsavdeling:
Eva

Vinn Industri Drammen AS © 2008-17 - Innholdsoversikt | Webpublisering og webdesign med Siteman CMS